شنبه, 27 مهر,1398

درباره انجمن

درباره انجمن

 به نام خداوند قلم

همکاران گرانقدر، هم نوردان عزیز

     بار دیگر استعانت حضرت حق در کنار همکاری و همراهی شما بزرگواران، اعتقاد به توانمندی تعهد در انسان را افزایش داده و شورای نویسندگان انجمن علمی مدیریت رفتار سازمانی را یاری نمود تا بتوانند نشریه لاتین خود و رهاوردهای حاصل از ارائه مقالات علمی آن را همان گونه که شایسته ی مخاطبین این انجمن است به رسم امانت تقدیمتان نمایند.

    و لذا به استحضار کلیه اساتید، همراهان و اعضای محترم انجمن می رساند که پس از یک سال تلاش بی وقفه و خالصانه همکاران شما و انتشار سه شماره از نشریه بین الملل IAOBM، این نشریه توسط صاحب نظران علم مدیریت مورد ارزیابی قرار گرفته و به درجه ISC مفتخر گردید.

   امید که منتخبین شما در انجمن علمی مدیریت رفتار سازمانی همچون گذشته پاسخ گوی انتظارات مخاطبین خود واقع، و قادر به اجرای تعهداتی که حضرت حق بر عهده ی آن ها گذاشته است، باشند.

سردبیر، شورای نویسندگان و هیأت مدیره انجمن علمی مدیریت رفتار سازمانی

انجمن علمی مدیریت رفتار سازمانی

انجمن علمی مدیریت رفتار سازمانی یک انجمن حرفه ای و بین رشته ای است که به منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای علم مدیریت رفتارسازمانی و توسعه کمّی وکیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های مدیریت رفتارسازمانی، جامعه شناسی، علوم اجتماعی، روانشناسی، علوم سیاسی، و رشته های مرتبط، با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری تشکیل شده است. برخی از مهم ترین وظایف و فعالیت های انجمن مدیریت رفتار سازمانی به شرح زیر است

·انجام تحقیقات علمی و فرهنگی در سطح ملّی و بین المللی با محققان و متخصصانی که به گونه ای با علم مدیریت رفتارسازمانی ارتباط و همکاری دارند.

·همکاری با نهادهای اجرایی، علمی و پژوهشی در زمینه ارزیابی و بازنگری طرحها و برنامه های مربوط به امور آموزش و پژوهش در زمینه علمی موضوع فعالیت انجمن

·ترغیب و تشویق پژوهشگران و تجلیل از محققان و استادان ممتاز

·ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی

·تشکیل گردهمایی های علمی در سطح ملّی، منطقه ای و بین المللی

·انتشار کتب و نشریات علمی

آخرین اخبار
نشست علمی تخصصی فرصت‌های انقلاب صنعتی چهارم برای پیشگیری و مبارزه با فساد در تاریخ 8 مهر ماه 98 در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.
نشست علمی تخصصی فرصت‌های انقلاب صنعتی چهارم برای پیشگیری و مبارزه با فساد در تاریخ 8 مهر ماه 98 در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.
1398/07/09
کارگروه تدوین سند ملی ضد فساد
برگزاری اولین جلسه کارگروه تدوین سند ملی ضد فساد
1398/06/30
فراخوان مقاله فصلنامه علمی مدیریت جهادی
مرکز مطالعات رهبری و مدیریت جهادی
1398/06/11
******پیام تسلیت ******
پیام تسلیت از طرف اعضای انجمن علمی مدیریت رفتار سازمانی :
1398/04/20
نقد نورولیدرشیپ
برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب مروری بر مبانی نورولیدرشیپ به تاریخ 28 خرداد ماه 1398
1398/03/28
نشست شورای راهبردی و ضیافت افطار انجمن _ 1 خرداد 1398
در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر عابدی جعفری، رئیس انجمن، ضمن خیر مقدم به میهمانان، در ارتباط با فعالیت‎های انجمن و کارگروه‎های فعال در سال گذشته
1398/03/04
کتب مبارزه با فساد در بوته نقد
برگزاری نشست کتب مبارزه با فساد در بوته نقد در غرفه خانه کتاب در نمایشگاه کتاب _ 4 اردیبهشت ماه 98
1398/02/16
گفتمانی در نقد کتب مدیریت رفتار سازمانی
برگزاری نشست گفتمانی در نقد کتب مدیریت رفتار سازمانی در غرفه خانه کتاب در نمایشگاه کتاب _ 7 اردیبهشت 98
1398/02/16